
Акумуляторний фрезер Bosch GKF 12V-8 (12 В, без АКБ) (06016B0002). Оригінал
- Нет в наличии
10 983 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний фрезер Bosch GKF 12V-8 (12 В, без АКБ) (06016B0002). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.3 кг |
| Габаритні розміри | 144х80х252 мм |
| Гарантія | 36 |
| Внешний диаметр | 36 мм |
| Комплектация | цанга з гайкою 8 мм (2608570134), розімкнутий ключ 17 мм (2609110438), без акумулятора та зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Цанговий патрон | 6 / 8 мм / ¼ дюйма |
| Скорость вращения вала | 13000 об/хв |
- Цена: 10 983 ₴






