
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GEX 34-125 (0.34 кВт, 125 мм) (0601372300). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 0601372300
10 536 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GEX 34-125 (0.34 кВт, 125 мм) (0601372300). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2.5 мм |
| Вес | 2 кг |
| Габаритні розміри | 305х125х190 мм |
| Гарантія | 36 |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Комплектация | насадка для пилу 2600306007, паперовий пакет для пилу 2605411067, шліфувальний аркуш з кількома отворами C470 Best for Wood + Paint 120 (2608608X75), шліфувальна платформа 125 мм 2608601332 |
| Кількість коливань / ходів | 9000-24000 ход/хв |
| Мощность | 340 Вт |
| Тип крепежа | Кріплення на липучку |
| Скорость вращения вала | 4500-12000 об/хв |
- Цена: 10 536 ₴




