
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GET 55-125 (0.55 кВт, 125 мм) (0601257000). Оригінал
- Нет в наличии
22 777 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GET 55-125 (0.55 кВт, 125 мм) (0601257000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 3.5 мм |
| Вес | 2.4 кг |
| Габаритні розміри | 349х147х140 мм |
| Гарантія | 36 |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Комплектация | шліфувальна платформа 125 мм (2608601332), шліфлист M480 Best for Wood and Paint 120 (2608621146), захисне кільце 125 мм (2607017496), система пиловидалення (2607017499), додаткова ручка (2607017500), шестигранний ключ |
| Кількість коливань / ходів | 6600-15600 ход/хв |
| Мощность | 550 Вт |
| Тип крепежа | Кріплення на липучку |
| Скорость вращения вала | 3300-7800 об/хв |
- Цена: 22 777 ₴







