
Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch GDX 18V-200 C (2х18 В, 5 А*ч) (06019G4201)
- Нет в наличии
- Код: 06019G4201
24 472 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDX 18V-200 C (2х18 В, 5 А*год) (06019G4201). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 1.1 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А*год |
| Габаритні розміри | 147х70х208 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, плавне регулювання обертів |
| Комплектация | 2 АКБ GBA 18V 5.0Ah (1600A002U5), зарядний пристрій GAL 1880 CV (1600A00B8G), вкладиш ½ в L-BOXX під інструмент і ЗУ (1600A01CU5), L-BOXX 136 (1600A012G0) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 200 Н*м |
| Количество ударов | 4000 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | квадрат, 1/2" |
| Резьба | М4-М14 |
| Скорость вращения вала | 3400 об/хв |
- Цена: 24 472 ₴






