
Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch GDS 18V-1050 H (18 В, без АКБ) (06019J8500)
- Готово к отправке
- Код: 06019J8500
14 572 ₴
13 128 ₴
-10%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDS 18V-1050 H (18 В, без АКБ) (06019J8500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 3 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 222х86х240 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, плавне регулювання обертів |
| Комплектация | зажим (1600A023G7), акумулятор та зарядний пристрій в комплект не входять |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 1700 Н*м |
| Количество ударов | 2600 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | квадрат, 3/4" |
| Резьба | М10-М24 |
| Скорость вращения вала | 1750 об/хв |
- Цена: 13 128 ₴









