
Міні-мийка високого тиску Bosch AQT 42-13 EU (1.9 кВт, 360 л/год) (06008A7302). Оригінал
- Нет в наличии
7 344 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міні-мийка високого тиску Bosch AQT 42-13 EU (1.9 кВт, 360 л/год) (06008A7302). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | немає |
| Бак для миючого засобу | 0.55 л |
| Вес | 11.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 5 м |
| Довжина шлангу | 7 м |
| Дополнительно | можливість використання шампуню, подача води із зовнішньої ємності |
| Комплектация | пістолет, трубка, 7-метровий шланг, фільтр, піноутворювач (550 мл), роторне сопло, розпилювальна насадка |
| Материал | Металл |
| Мощность | 1900 Вт |
| Производительность | 360 л/год |
| Температура води | 40°C |
| Давление | 130 бар |
- Цена: 7 344 ₴


