
Електрична газонокосарка Bosch AdvancedRotak 660 (1.7 кВт, 420 мм) (06008B9201). Оригінал
- Нет в наличии
16 262 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка Bosch AdvancedRotak 660 (1.7 кВт, 420 мм) (06008B9201). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20-80 мм |
| Гарантія | 36 |
| Мощность | 1700 Вт |
| Різальна система | ніж LeafCollect |
| Система регулювання висоти ножа | осьове регулювання висоти підстригання, 7 рівнів |
| Тип пересування | несамохідна |
| Травозбірник | 50 л, жорсткий |
| Ширина обработки | 420 мм |
- Цена: 16 262 ₴



