
Пила-ножовка аккумуляторная Bosch GSA 12V-14 (12 В, без АКБ) (060164L902)
- Готово к отправке
- Код: 060164L902
6 333 ₴
5 604 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила-ножівка акумуляторна Bosch GSA 12V-14 (12 В, без АКБ) (060164L902). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 14.5 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 65 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 8 мм |
| Комплектация | пильне полотно по металу S 522 EF, пильне полотно Wood and Metal S 511 DF, 1/2 вкладиша для кейса L-BOXX під інструмент (2608438030), без акумулятора і зарядного пристрою |
| Кількість коливань / ходів | 3000 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 12 В |
- Цена: 5 604 ₴







