
Комплект зарядное устройство Bosch GAL 18V-40 + 2 аккумулятора GBA (18 В, 4 A*ч) (1600A019S0)
- Готово к отправке
- Код: 1600A019S0
9 533 ₴
8 148 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект зарядний пристрій Bosch GAL 18V-40 + 2 акумулятора GBA (18 В, 4 A*год) (1600A019S0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | зарядний пристрій Bosch GAL 18V-40; 2 акумулятора (Li-Ion, 18 В, 4 А*год) |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Напряжение питания | від 14.4 до 18 В |
| Струм заряджання акумулятора | 4 А |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 8 148 ₴


