
Повітродувка-пилосос Makita DUB361Z + дриль-шуруповерт Makita DDF453RFE (2 АКБ, ЗУ, кейс). Оригінал
- Нет в наличии
20 519 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Повітродувка-пилосос Makita DUB361Z + дриль-шуруповерт Makita DDF453RFE (2 АКБ, ЗУ, кейс). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | повітродувки 3.1 кг / шуруповерта 1.6 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 36 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | повітродувка, шуруповерт, ланцюг, шина, 2 акумулятора, зарядний пристрій, кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 42 Н*м |
| Патрон | 13 мм |
| Редуктор | 2-швидкісний |
| Режимы работы | повітродувки - видування |
| Тип аккумулятора | 18 В + 18 В / 3 А*год / Li-ion |
| Скорость вращения вала | повітродувки 1700 об/хв / шуруповерта 2 / 400/1300об/хв |
| Скорость воздушного потока | 93 м/с |
- Цена: 20 519 ₴









