
Шліфувальний верстат по дереву Holzstar OВSS 100 (0.45 кВт) (5903501). Оригінал
- Нет в наличии
11 337 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шліфувальний верстат по дереву Holzstar OВSS 100 (0.45 кВт) (5903501). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Holzstar |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12 кг |
| Габарити платформи | 220х100 мм |
| Габаритні розміри | 480х480х530 мм |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр патрубка / з'єднання | 38 мм |
| Діаметр шліфувального валу | 13, 19, 26, 38, 51 мм |
| Комплектация | 5 шліфувальних втулок K80 діаметром 13/19/26/38/51 мм, 4 прогумованих абразивних ролика довжиною 115 мм, діаметр 19/26/38/51 мм, 3 диска діаметром шпинделя 16/22/44 мм, шліфувально-стрічковий блок, монтажний інструмент |
| Кількість коливань / ходів | 58 колив/хв |
| Напряжение питания | 220 В |
| Осциляція | 16 мм |
| Мощность | 450 Вт |
| Размер стола | 430х410 мм |
| Розміри шліфувальної стрічки | 610х100 мм |
| Різьба шпинделя | 12.7 мм |
| Скорость вращения вала | 2000 об/хв |
| Скорость движения ленты | 8 м/с |
- Цена: 11 337 ₴





