
Пила ланцюгова акумуляторна Makita DUC256PT2 + дриль-шуруповерт Makita DDF453RFE (4 АКБ, ЗП, кейс). Оригінал
- Нет в наличии
32 831 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова акумуляторна Makita DUC256PT2 + дриль-шуруповерт Makita DDF453RFE (4 АКБ, ЗП, кейс). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | пили 4.8 кг / шуруповерта 1.6 кг |
| Габарити полотна | 250 мм |
| Габаритні розміри | пили 270x205x232 мм (без шини) |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 36 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | пила, шуруповерт, ланцюг, шина, 4 акумулятора, зарядний пристрій, кейс |
| Крок зубців | 3/8'' |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 42 Н*м |
| Об'єм оливного бака | 0.2 л |
| Редуктор | 2-швидкісний |
| Тип аккумулятора | 18 В + 18 В / 3 А*год (2 шт.), 5 А*год (2 шт.) / Li-ion |
| Швидкість ланцюга | 20 м/с |
| Скорость вращения вала | 1300 об/хв |
- Цена: 32 831 ₴









