
Акумуляторний лобзик Greenworks GD24JS (24 В, без АКБ) (3601407). Оригінал
- Нет в наличии
6 214 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний лобзик Greenworks GD24JS (24 В, без АКБ) (3601407). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.8 кг |
| Габаритні розміри | 210х90х200 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 80 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 12 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 8 мм |
| Дополнительно | регулювання обертів |
| Комплектация | полотна (2 шт.), акумулятор та зарядний пристрій в комплект не входять |
| Кут нахилу / повороту | 45° |
| Кількість коливань / ходів | 26 мм |
| Напруга акумулятора | 24 В |
| Ступені маятникового ходу | є |
- Цена: 6 214 ₴


