
Гвинтоверт ударний акумуляторний Greenworks GD24ID3 (24 В, без АКБ) (3802807). Оригінал
- Нет в наличии
5 499 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гвинтоверт ударний акумуляторний Greenworks GD24ID3 (24 В, без АКБ) (3802807). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.2 кг |
| Габаритні розміри | 221х165х90 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | регулювання обертів, додатково |
| Комплектация | без акумулятора та зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 300 Нм |
| Количество ударов | 4000 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 24 В |
| Патрон | внутрішній шестигранник 1/4" |
| Скорость вращения вала | 0-2800 об/хв |
- Цена: 5 499 ₴
