
Акумуляторна орбітальна шліфмашина Greenworks G24ROS (24 В, без АКБ, 125 мм) (3100107). Оригінал
- Нет в наличии
3 389 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна орбітальна шліфмашина Greenworks G24ROS (24 В, без АКБ, 125 мм) (3100107). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2 мм |
| Вес | 1.5 кг |
| Габаритні розміри | 261х146х165 мм |
| Гарантія | 36 |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Комплектация | акумулятор та зарядка в комплект не входять |
| Кількість коливань / ходів | 12000 об/хв |
| Тип аккумулятора | Li-ion, 24 В |
| Тип крепежа | Кріплення на липучку |
- Цена: 3 389 ₴









