
Пила шабельна акумуляторна Greenworks G24RS (24 В, без АКБ) (1200007). Оригінал
- Нет в наличии
6 379 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила шабельна акумуляторна Greenworks G24RS (24 В, без АКБ) (1200007). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 14 мм |
| Вес | 3.3 кг |
| Габаритні розміри | 490х174х94 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 180 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 20 мм |
| Комплектация | 2 полотна, акумулятор та зарядний пристрій в комплект не входять |
| Кількість коливань / ходів | 0-2700 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 24 В |
- Цена: 6 379 ₴







