
Акумуляторний перфоратор Greenworks GD24SDS2 (24 В, 2 Дж, без АКБ) (3803007). Оригінал
- Нет в наличии
7 604 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Greenworks GD24SDS2 (24 В, 2 Дж, без АКБ) (3803007). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.4 кг |
| Габаритні розміри | 390х330х235 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 24 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 38 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 40 мм |
| Энеpгия удаpа | 2 Дж |
| Комплектация | обмежувач глибини, додаткова рукоятка, акумулятор та зарядка в комплект на входять |
| Количество ударов | 0-4500 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 24 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | свердління + удар, удар, свердління |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0-1000 об/хв |
- Цена: 7 604 ₴









