
Електричний тример Greenworks GST1246 (1.2 кВт, 450 мм) (1301807). Оригінал
- Нет в наличии
4 434 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний тример Greenworks GST1246 (1.2 кВт, 450 мм) (1301807). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 955х270х140 мм |
| Гарантія | 36 |
| Диаметр лески | 2 мм |
| Комплектация | плечовий ремінь, ліска, диск, захисний кожух |
| Мощность | 1200 Вт |
| Різальна система | ніж, ліска |
| Швидкість різу | 6500 об/хв |
| Ширина обработки | 450 мм |
- Цена: 4 434 ₴









