
Електричний тример Greenworks GST5033M Deluxe (0.5 кВт, 300 мм) (21277). Оригінал
- Нет в наличии
2 568 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний тример Greenworks GST5033M Deluxe (0.5 кВт, 300 мм) (21277). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 800х260х170 мм |
| Гарантія | 36 |
| Диаметр лески | 1.5 мм |
| Комплектация | плечовий ремінь, ліска, захисний кожух |
| Мощность | 500 Вт |
| Різальна система | ліска |
| Швидкість різу | 10000 об/хв |
| Ширина обработки | 300 мм |
- Цена: 2 568 ₴









