
Акумуляторний тример Greenworks GD40BCK4 (40 В, 4 А*год, 350 мм) (1301507UB). Оригінал
- Нет в наличии
11 019 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний тример Greenworks GD40BCK4 (40 В, 4 А*год, 350 мм) (1301507UB). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Габаритні розміри | 980х272х175 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | автоматичне регулювання довжини волосіні, плечовий ремінь |
| Комплектация | котушка з волосінню, пильний диск, акумулятор (4 А*год), зарядка |
| Напруга акумулятора | 40 В |
| Руків'я | D-подібна |
| Різальна система | ніж, ліска |
| Скорость вращения вала | 6500 об/хв |
| Ширина обработки | ліска 350 мм/ніж 300 мм |
| Штанга | пряма |
- Цена: 11 019 ₴








