
Акумуляторний тример Greenworks G40T5 (40 В, без АКБ, 310 мм) (2105407). Оригінал
- Нет в наличии
3 904 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний тример Greenworks G40T5 (40 В, без АКБ, 310 мм) (2105407). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 1204х230х112 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | автоматичне регулювання довжини волосіні, плечовий ремінь |
| Комплектация | котушка з ліскою, захисний кожух, акумулятор та зарядка в комплект не входять |
| Напруга акумулятора | 40 В |
| Руків'я | D-подібна |
| Різальна система | ліска |
| Скорость вращения вала | 6000 об/хв |
| Ширина обработки | 310 мм |
| Штанга | пряма |
- Цена: 3 904 ₴

