
Тример акумуляторний Greenworks GD40BCB (40 В, без АКБ, 400 мм) (2105707). Оригінал
- Нет в наличии
13 919 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тример акумуляторний Greenworks GD40BCB (40 В, без АКБ, 400 мм) (2105707). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 880х280х180 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | автоматичне регулювання довжини волосіні |
| Комплектация | котушка з ліскою, пильний диск, акумулятор і зарядка в комплект не входять |
| Напруга акумулятора | 40 В |
| Руків'я | U-подібна |
| Різальна система | ніж, ліска |
| Скорость вращения вала | 6300 об/хв |
| Ширина обработки | ліска 400 мм/ніж 300 мм |
| Штанга | пряма |
- Цена: 13 919 ₴






