
Акумуляторний тример Greenworks G24LT25K2 (24 В, 2 А*год, 250 мм) (2107207VA). Оригінал
- Нет в наличии
3 919 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний тример Greenworks G24LT25K2 (24 В, 2 А*год, 250 мм) (2107207VA). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | автоматичне регулювання довжини волосіні, плечовий ремінь |
| Комплектация | котушка з ліскою, захисний кожух, акумулятор та зарядка |
| Напруга акумулятора | 24 В |
| Руків'я | D-подібна |
| Різальна система | ліска |
| Скорость вращения вала | 7000 об/хв |
| Ширина обработки | 250 мм |
| Штанга | пряма |
- Цена: 3 919 ₴




