
Висоторіз електричний Greenworks GPS7220 (0.72 кВт, 200 мм) (20147). Оригінал
- Нет в наличии
4 024 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Висоторіз електричний Greenworks GPS7220 (0.72 кВт, 200 мм) (20147). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 1030х230х150 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина штанги | 2.5 м |
| Дополнительно | автоматичне змащення ланцюга, безключове регулювання натягу ланцюга |
| Діаметр гілки | 190 мм |
| Крок зубців | 3/8'' |
| Об'єм оливного бака | 0.05 л |
| Мощность | 720 Вт |
| Робоча довжина | 200 мм |
| Швидкість ланцюга | 13 м/с |
| Штанга | телескопічна |
- Цена: 4 024 ₴








