
Висоторіз акумуляторний Greenworks G24PS20 (24 В, без АКБ, 200 мм) (2000107). Оригінал
- Нет в наличии
8 189 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Висоторіз акумуляторний Greenworks G24PS20 (24 В, без АКБ, 200 мм) (2000107). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.2 кг |
| Габаритні розміри | 1130х300х130 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина штанги | 1.1 м |
| Дополнительно | автоматичне змащення ланцюга, безключове регулювання натягу ланцюга |
| Діаметр гілки | 190 мм |
| Комплектация | АКБ та зарядка в комплект не входять |
| Крок зубців | 3/8'' |
| Об'єм оливного бака | 0.05 мл |
| Робоча довжина | 200 мм |
| Тип аккумулятора | Li-ion, 24 В |
| Швидкість ланцюга | 6.7 м/с |
| Штанга | телескопічна |
- Цена: 8 189 ₴




