
Акумуляторна ланцюгова пила Greenworks GD40CS40K4 (40 В, 4 А*год, 400 мм) (20077UB). Оригінал
- Нет в наличии
13 679 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила Greenworks GD40CS40K4 (40 В, 4 А*год, 400 мм) (20077UB). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.2 кг |
| Габарити полотна | 400 мм |
| Габаритні розміри | 800х225х240 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | АКБ та зарядка |
| Крок зубців | 3/8" |
| Об'єм оливного бака | 0.2 л |
| Тип аккумулятора | Li-ion, 40 В, 4 А*год |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Швидкість ланцюга | 11.2 м/с |
- Цена: 13 679 ₴









