
Ланцюгова пила електрична Greenworks GCS2046 (2 кВт, 450 мм) (20037). Оригінал
- Нет в наличии
4 395 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ланцюгова пила електрична Greenworks GCS2046 (2 кВт, 450 мм) (20037). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.8 кг |
| Габарити полотна | 450 мм |
| Габаритні розміри | 930х300х225 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | шина, ланцюг |
| Крок зубців | 3/8'' |
| Об'єм оливного бака | 0.2 л |
| Мощность | 2000 Вт |
| Тип двигателя | щітковий |
| Швидкість ланцюга | 11.2 м/с |
- Цена: 4 395 ₴









