
Мийка високого тиску Greenworks GPWG7 (2.5 кВт, 450 л/год) (5100807). Оригінал
- Нет в наличии
14 429 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка високого тиску Greenworks GPWG7 (2.5 кВт, 450 л/год) (5100807). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 28 кг |
| Габаритні розміри | 460х390х560 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 5 м |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Комплектация | прогумований армований шланг, пістолет з подовжувачем, універсальна насадка з форсункою, турбонасадка |
| Материал | шлангу: ПВХ |
| Мощность | 2500 Вт |
| Производительность | 450 л/год |
| Температура води | 50°C |
| Давление | 150 бар |
| Фильтр | водяний: утворення піни під високим тиском |
- Цена: 14 429 ₴
