
Мийка високого тиску Greenworks GPWG5 (2 кВт, 420 л/год) (5100407). Оригінал
- Нет в наличии
6 959 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка високого тиску Greenworks GPWG5 (2 кВт, 420 л/год) (5100407). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 кг |
| Габаритні розміри | 300х230х425 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 5 м |
| Довжина шлангу | 8 м |
| Комплектация | ПВХ шланг (8 м), пістолет з подовжувачем, універсальна насадка з форсункою, турбонасадка, фільтр грубої очистки |
| Материал | шлангу: ПВХ |
| Мощность | 2000 Вт |
| Производительность | 420 л/год |
| Температура води | 50°C |
| Давление | 140 бар |
| Фильтр | водяний: утворення піни під високим тиском |
- Цена: 6 959 ₴
