
Мийка високого тиску Greenworks G40 (1.9 кВт, 420 л/год) (5104107). Оригінал
- Нет в наличии
6 599 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка високого тиску Greenworks G40 (1.9 кВт, 420 л/год) (5104107). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.6 кг |
| Габаритні розміри | 370х327х595 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 5 м |
| Довжина шлангу | 6 м |
| Комплектация | пістолет високого тиску, шланг ПВХ (6 м), насадка-розпилювач, роторна фреза, фільтр грубої очистки, пенокомплект |
| Материал | шлангу: ПВХ |
| Мощность | 1900 Вт |
| Производительность | 420 л/год |
| Температура води | 40°C |
| Давление | 135 бар |
| Фильтр | водяний: утворення піни під високим тиском |
- Цена: 6 599 ₴







