
Кущоріз акумуляторний Greenworks G40HT61 (40 В, без АКБ, 630 мм) (22637T). Оригінал
- Нет в наличии
3 629 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кущоріз акумуляторний Greenworks G40HT61 (40 В, без АКБ, 630 мм) (22637T). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг |
| Габаритні розміри | 990х220х190 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина ножа | 630 мм |
| Діаметр гілки | 27 мм |
| Комплектация | зарядний пристрій та акумулятор в комплект не входять |
| Напруга акумулятора | 40 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | щітковий |
| Швидкість різу | 3000 різ/хв |
- Цена: 3 629 ₴





