
Ножиці садові акумуляторні Greenworks G7.2GS (7.2 В, 2 А*год, 100 мм) (1600107). Оригінал
- Нет в наличии
2 899 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ножиці садові акумуляторні Greenworks G7.2GS (7.2 В, 2 А*год, 100 мм) (1600107). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 A*год |
| Вес | 0.73 кг |
| Габаритні розміри | 930х170х200 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина ножа | 100 мм (кущі) |
| Діаметр гілки | 8 мм |
| Комплектация | зарядний пристрій, ніж, акумулятор |
| Напруга акумулятора | 7.2 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | щітковий |
| Швидкість різу | 2400 різ/хв |
- Цена: 2 899 ₴





