
Електрична газонокосарка Greenworks GLM1241 (1.2 кВт, 410 мм) (2505207). Оригінал
- Нет в наличии
6 719 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка Greenworks GLM1241 (1.2 кВт, 410 мм) (2505207). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Мульчирование | Да |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20-70 мм |
| Габаритні розміри | 800х515х435 мм |
| Гарантія | 36 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Система регулювання висоти ножа | центральна, 5 ступенів |
| Тип пересування | несамохідна |
| Травозбірник | 50 л, тканинний |
| Скорость вращения вала | 3500 об/хв |
| Ширина обработки | 410 мм |
- Цена: 6 719 ₴









