
Електрична газонокосарка Greenworks GLM1232 (1.2 кВт, 330 мм) (2502207). Оригінал
- Нет в наличии
3 419 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка Greenworks GLM1232 (1.2 кВт, 330 мм) (2502207). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Мульчирование | Да |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20-60 мм |
| Габаритні розміри | 600х380х290 мм |
| Гарантія | 36 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Система регулювання висоти ножа | центральна, 3 ступені |
| Тип пересування | несамохідна |
| Травозбірник | 25 л, комбінований |
| Скорость вращения вала | 3500 об/хв |
| Ширина обработки | 330 мм |
- Цена: 3 419 ₴









