
Електрична газонокосарка Greenworks GLM1035 (1 кВт, 350 мм) (2505107). Оригінал
- Нет в наличии
4 559 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка Greenworks GLM1035 (1 кВт, 350 мм) (2505107). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Мульчирование | Да |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20-80 мм |
| Габаритні розміри | 710х457х365 мм |
| Гарантія | 36 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Система регулювання висоти ножа | центральна, 5 ступенів |
| Тип пересування | несамохідна |
| Травозбірник | 40 л, тканинний |
| Скорость вращения вала | 3500 об/хв |
| Ширина обработки | 350 мм |
- Цена: 4 559 ₴









