
Самохідна акумуляторна газонокосарка Greenworks GD40LM46SP (40 В, без АКБ, 460 мм) (2506807). Оригінал
- Нет в наличии
24 859 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самохідна акумуляторна газонокосарка Greenworks GD40LM46SP (40 В, без АКБ, 460 мм) (2506807). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Мульчирование | Да |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 29 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-80 мм |
| Габаритні розміри | 860х570х435 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | АКБ та зарядка в комплект не входять |
| Матеріал корпуса | пластик та сталь |
| Система регулювання висоти ножа | центральна, 7 ступенів |
| Тип аккумулятора | Li-Ion, 40 В |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип пересування | самохідна |
| Травозбірник | 55 л, тканинний |
| Скорость вращения вала | 2800 об/хв |
| Скорость передвижения | 0.5-1.5 км/год |
| Ширина обработки | 460 мм |
- Цена: 24 859 ₴









