
Акумуляторна газонокосарка Greenworks G40LM49DB (40 В, без АКБ, 490 мм) (2500207). Оригінал
- Нет в наличии
13 679 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка Greenworks G40LM49DB (40 В, без АКБ, 490 мм) (2500207). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Мульчирование | Да |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 35-85 мм |
| Габаритні розміри | 820х537х485 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | АКБ та зарядка в комплект не входять |
| Матеріал корпуса | пластик та сталь |
| Система регулювання висоти ножа | центральна, 5 ступенів |
| Тип аккумулятора | Li-Ion, 40 В |
| Тип двигателя | щітковий |
| Тип пересування | несамохідна |
| Травозбірник | 60 л, комбінований |
| Скорость вращения вала | 5000 об/хв |
| Ширина обработки | 490 мм |
- Цена: 13 679 ₴









