
Акумуляторна газонокосарка Greenworks G24LM32K2 (24 В, 2 А*год, 320 мм) (2509607VA). Оригінал
- Нет в наличии
6 659 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка Greenworks G24LM32K2 (24 В, 2 А*год, 320 мм) (2509607VA). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20-60 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | АКБ, зарядка, інструкція |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мульчирование | немає |
| Система регулювання висоти ножа | центральна, 3 ступені |
| Тип аккумулятора | Li-Ion, 24 В, 2 А/год |
| Тип двигателя | щітковий |
| Тип пересування | несамохідна |
| Травозбірник | 30 л, пластиковий |
| Скорость вращения вала | 2800 об/хв |
| Ширина обработки | 320 мм |
- Цена: 6 659 ₴



