
Повітродувка-пилосос акумуляторний Greenworks GD40BV (40 В, без АКБ, 83 м/с) (24227). Оригінал
- Нет в наличии
6 324 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Повітродувка-пилосос акумуляторний Greenworks GD40BV (40 В, без АКБ, 83 м/с) (24227). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenWorks |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.4 кг |
| Габаритні розміри | 500х350х300 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | плавне регулювання швидкості потоку повітря з фіксацією курка в необхідне положення |
| Комплектация | труба і мішок для збирання листя, АКБ та зарядка в комплект не входять |
| Мульчирование | є |
| Напруга акумулятора | 40 В |
| Производительность | 730 куб.м/год |
| Режимы работы | видування, всмоктування |
| Тип двигателя | безщітковий DigiPro |
| Травозбірник | 45 л |
| Скорость воздушного потока | 83 м/с |
- Цена: 6 324 ₴









