
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF453RFE (18 В, 2х3 А*год). Оригінал
- Нет в наличии
6 603 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF453RFE (18 В, 2х3 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3 А*год |
| Вес | 1.6 кг |
| Габаритні розміри | 220x79x244 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 36 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | зарядний пристрій, акумулятор Li-Ion 18В/3,0Агод (2 шт.), двостороння бита, пластиковий кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 42 / 27 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Режимы работы | Сверление |
| Скорость вращения вала | 1300 об/хв |
- Цена: 6 603 ₴



