
Дриль-шурупокрут акумуляторний Bosch GSR 18V-50 Professional (18 В, 2х2 А*ч /5 А*ч, 50 Н*м) (06019H5003).
- Нет в наличии
11 736 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль-шурупокрут акумуляторний Bosch GSR 18V-50 Professional (18 В, 2х2 А*ч /5 А*ч, 50 Н*м) (06019H5003). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год / 5 А*год |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 12 мм / 35 мм |
| Комплектация | 1 АКБ GBA 18V 2.0Ah (1600Z00036), 1 АКБ GBA 18V 5.0Ah (1600A002U5), зарядний пристрій GAL 1880 CV (1600A00B8G), кейс L-Case, набір біт Bosch 24 шт + магнітний тримач (2607019503) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 50 Н*м / 28 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Скорость вращения вала | 0-460 / 0-1800 об/хв |
- Цена: 11 736 ₴






