
Акумуляторний універсальний різак Bosch UniversalMulti 12 Solo (12 В, без АКБ, 20000 об/хв) (0603103020).
- Нет в наличии
7 026 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний універсальний різак Bosch UniversalMulti 12 Solo (12 В, без АКБ, 20000 об/хв) (0603103020). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.1 кг |
| Габаритні розміри | 277х62х89 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | без акумулятора та зарядного пристрою, занурювальне пиляльне полотно (2609256947), 4-х рівневий обмежувач глибини (2609256C61), сегментований пилялний диск ACZ 85 EB(2609256943), дельташліфувальна платформа 93 мм AVZ 93 G (2609256956) |
| Кут коливання | 1.4° |
| Кількість коливань / ходів | 10000-20000 кол/хв |
| Напруга акумулятора | 10.8 / 12 В |
- Цена: 7 026 ₴







