
Високонапірна мотопомпа Iron Angel WPHG 18-110 (6.5 к.с.) (2001075). Оригінал
- Нет в наличии
11 258 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Високонапірна мотопомпа Iron Angel WPHG 18-110 (6.5 к.с.) (2001075). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iron Angel |
| Характеристики привода | |
| Марка двигателя | Iron Angel E200 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 32 кг |
| Высота всасывания | 5 м |
| Висота напору | 110 м |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр патрубка / з'єднання | 40 мм |
| Объем двигателя | 196 куб.см. |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Мощность | 6.5 к.с. |
| Производительность | 18 куб.м/год |
| Розмір часток у воді | 8 мм |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний, 1-циліндровий |
| Тип жидкости | чиста вода |
- Цена: 11 258 ₴




