
Мотопомпа бензинова для брудної води Iron Angel WPGD 90 (7 к.с.) (2001057). Оригінал
- Нет в наличии
12 859 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мотопомпа бензинова для брудної води Iron Angel WPGD 90 (7 к.с.) (2001057). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iron Angel |
| Характеристики привода | |
| Марка двигателя | Iron Angel Е220 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 37 кг |
| Высота всасывания | 8 м |
| Висота напору | 25 м |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр патрубка / з'єднання | 80 мм |
| Объем двигателя | 196 куб.см. |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 4.5 л |
| Мощность | 7 к.с. |
| Производительность | 75 куб.м/год |
| Розмір часток у воді | 30 мм |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний, 1-циліндровий |
| Тип жидкости | брудна вода |
- Цена: 12 859 ₴






