
Газонокосарка електрична Iron Angel EM 3815 (1.5 кВт) (2001204). Оригінал
- Нет в наличии
6 707 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка електрична Iron Angel EM 3815 (1.5 кВт) (2001204). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iron Angel |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 16 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20-65 мм |
| Гарантія | 12 |
| Мощность | 1500 Вт |
| Різальна система | лопатевий ніж |
| Система регулювання висоти ножа | осьове регулювання висоти підстригання, 5 рівнів |
| Тип пересування | несамохідна |
| Травозбірник | 50 л, комбінований |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
| Ширина обработки | 380 мм |
- Цена: 6 707 ₴



