
Газонокосарка електрична Iron Angel EM 3212 (1.2 кВт) (2001203). Оригінал
- Нет в наличии
3 774 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка електрична Iron Angel EM 3212 (1.2 кВт) (2001203). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iron Angel |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-50 мм |
| Гарантія | 12 |
| Мощность | 1200 Вт |
| Різальна система | лопатевий ніж |
| Система регулювання висоти ножа | осьове регулювання висоти підстригання, 3 рівні |
| Травозбірник | 35 л, жорсткий |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
| Ширина обработки | 320 мм |
- Цена: 3 774 ₴



