
Снігоочисник електричний Iron Angel ST 2000M (2 кВт, 500 мм) (2001184). Оригінал
- Нет в наличии
5 682 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Снігоочисник електричний Iron Angel ST 2000M (2 кВт, 500 мм) (2001184). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iron Angel |
| Общие | |
| Вес | 16 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 250 мм |
| Гарантія | 12 |
| Дальність викиду снігу | 3-6 м |
| Дополнительно | одноручне керування |
| Матеріал корпуса | ударостійкий пластик; шнека: прогумований метал |
| Мощность | 2000 Вт |
| Тип пересування | несамохідний |
| Ширина обработки | 500 мм |
- Цена: 5 682 ₴





