
Ланцюгова електропила Iron Angel ECS 2400 (2.4 кВт, 400 мм) (2001072). Оригінал
- Нет в наличии
3 312 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ланцюгова електропила Iron Angel ECS 2400 (2.4 кВт, 400 мм) (2001072). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iron Angel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.6 кг |
| Габарити полотна | 400 мм |
| Гарантія | 12 |
| Дополнительно | автоматичне змащення ланцюга, гальмо ланцюга, металевий зубчастий упор |
| Комплектация | шина Oregon, ланцюг, захисний кожух на шину |
| Крок зубців | 3/8'' |
| Об'єм оливного бака | 0.15 л |
| Мощность | 2400 Вт |
| Тип крепежа | без ключовий (SDS) |
| Швидкість ланцюга | 15 м/с |
- Цена: 3 312 ₴


