
Висоторіз Iron Angel EHS 800 (800 Вт) (2001161). Оригінал
- Нет в наличии
3 953 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Висоторіз Iron Angel EHS 800 (800 Вт) (2001161). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iron Angel |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Длина штанги | 2.45 м |
| Дополнительно | безключове регулювання натягу ланцюга |
| Діаметр гілки | 190 мм |
| Крок зубців | 3/8" |
| Об'єм оливного бака | 0.06 л |
| Мощность | 800 Вт |
| Робоча довжина | 250 мм |
| Тип двигателя | Электрический |
| Ширина паза | 1.3 мм |
| Штанга | телескопічна |
- Цена: 3 953 ₴








