
Шланг садовый Karcher PrimoFlex (3/4", 25 м) (2.645-142.0)
- Нет в наличии
- Код: 2.645-142.0
1 971 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шланг садовий Karcher PrimoFlex (3/4", 25 м) (2.645-142.0). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.39 кг |
| Гарантія | 144 |
| Довжина шлангу | 25 м |
| Внешний диаметр | 3/4" |
| Материал | ПВХ та інші |
| Покрытие | 3 шари |
| Температура використання | від -20 до +65°C |
| Давление | 20 бар |
- Цена: 1 971 ₴


